O mnie/Kontakt

Dawid  – Tak mam na imię, chociaż większość z was kojarzy mnie jako Narwany, bo tak nazywa się ten blog. 

Z wykształcenia jestem pedagogiem i na co dzień pracuję w przedszkolu. Uwielbiam przebywać z ludźmi, a od siedzenia przed komputerem wolę ruch na świeżym powietrzu. Chętnie angażuję się społecznie, zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc osobom niepełnosprawnym. 

Moją kolejną pasją jest śpiew i chociaż nigdy nie chodziłem do szkoły muzycznej, to od kilku lat jestem kantorem w mojej parafii. Od niedawna śpiewam też w scholi dominikańskiej.

Wiem dobrze o tym, że nie każdy z nas lubi wypowiadać się publicznie, ale właśnie dlatego założyłem bloga. W końcu napisanie swojej opinii jest nieco prostsze niż wypowiadania się na żywo. 

O czym blog?

Chciałbym żeby to miejsce było miejscem gdzie możemy podyskutować o tym co nas boli. Dla mnie takimi głównymi tematami są: nasza odwaga i niepełnosprawność. Staram się też z własnej perspektywy pisać o wychowaniu, bo przecież wychowujemy się wzajemnie przez całe życia, a szkoła jest tego tylko namiastką. 

Myślę, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie; od tych co lubią narzekać, przez takich co mają jakiś problem ze sobą (ja też go mam). Na samym końcu zapraszam do siebie wszystkich rodziców, nauczycieli, ale też uczniów, którym szkoła kojarzy mi się z paradoksem wychowania. Jeśli się ze mną zgadzacie, albo macie inne zdanie na ten temat, to tutaj będzie mnóstwo czasu, żeby o tym podyskutować… 

ps. Chętnie opiszę też jakiś temat, który was nurtuje i będzie spójny z wizją bloga.

 

Statystyka

Mój blog czyta miesięcznie ok 600 unikalnych użytkowników, ale ta liczba zmienia się jeśli na dworze jest brzydka pogoda. Chociaż blog powstał już jakiś czas temu, to dopiero od momentu ukończenia studiów mam czas na systematyczny kontakt ze swoimi czytelnikami. Na stronie fanpage również mam grono stałych i aktywnych czytelników.

 

E-mail: narwanyblog@gmail.com
Fanpage: https://www.facebook.com/narwany.blog/

Jestem otwarty na propozycje współpracy: teksty sponsorowane, recenzje, udział w akcjach promocyjnych i inne. Będzie mi miło jeśli na jednorazowej współpracy nasza znajomość się nie skończy. Macie pytania? Piszcie śmiało!