Coś o sobie.

Postanowiłem, że się wam przedstawię, tak na dobry początek? Tak! Wiem, że on był już trochę czasu temu.
Mam na imię Dawid i pochodzę z takiej średniej wielkości miasto-wsi jak Piekary Śląskie, które na dobrą sprawę, graniczą z najmilszym miastem w Polsce z 2013 roku. Teraz sprawdzam waszą wiedzę o fioletowej krowie . A własnie! Zapomniałbym o najważnieszym – te Piekary to taki mały żart z mojej strony, bo i tak mnie tam nie znajdziecie 😀
Niby to dziura, w której nie ma nic ciekawego, ale zawsze pozostaje sentyment do miasta w którym się wychowaliśmy, nawiązaliśmy pierwsze przyjaźnie, spotkaliśmy swoją pierwszą miłość. Mógłbym, ale nie będę wam opisywał losów tego miasta, bo musiało by to się wiązać z historią a co za tym idzie z polityką. Obiecałem sobie, że nie będę się tu zagłębiał w kwestie polityczne, seksualne i około podobne .  Chyba każdy z nas ma takie swoje miejsce, gdzie lubi przebywać w wolnych chwilach. Dla mnie takim punktem na mapie, gdzie często przyjeżdżam na rowerze jest park w Świerklańcu. Mówcie co chcecie, dla mnie to najlepsze miejsce na przejażdżkę rowerową, spacer w niedzielne popołudnie, randkę i wiele innych.
Oprócz tego uwielbiam czytać książki. Jedni pewnie w tym miejscu mnie wyśmieją ; „…łooo On czyta książki, no też mi coś…”, inni nawet nie zwrócą na to uwagi. Być może jeszcze inni napiszą co ostatnio przeczytali ciekawego? Z chęcią się dowiem i powymieniam swoimi doświadczeniami związanymi z jakże nudnymi książkami.

Jak każdy w ramach relaksu posłucham sobie czegoś fajnego. Paradoksalnie muzyka to również bardzo dobry sposób również na wyładowanie swoich emocji. Jednak biorąc pod uwagę, że wszczególnych przypadkach może to się skończyć kupnem nowych mebli, talerzy itp., to ja już wolę pójść na rower.
 
Na koniec tylko dodam,to na co czekacie, czyli tematyka bloga. Prosto nie bedzie, bo ten blog prawie w całości dotyczy paradoksów. Mimo wszystko mam nadzieję, że przy mnie wytrwacie. Powodzenia moim czytelnikom i do przeczytania!
Czekam na hejty 😀